The Crede - dobra zabawa na weselach

O nas Zgrany zespół

Darek Jarek i Agnieszka - to nasze trio niezmiennie tworzy The Crede od 2000 roku. Jaka jest recepta na trwały zespół? Po prostu przyjaźń, to, że zawsze możemy na siebie liczyć, ale także wspólna pasja do muzyki i zabawy.

Co nas wyróżnia od innych zespołów? Przede wszystkim doświadczenie- przez ponad 15lat zagraliśmy setki wesel, dziesiątki imprez sylwestrowych, andrzejkowych, firmowych, studniówek, osiemnastek, bali... Do każdej z tych imprez dopasowywaliśmy repertuar tak, by organizatorzy jak obecni goście byli zadowoleni i ta zasada kierujemy się do dzisiaj.

Elastyczność i szeroki wybór utworów z różnych gatunków muzyki pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Ponadto, choć mówią, ze nie szata zdobi człowieka, mamy w pełni profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, które dodatkowo uatrakcyjnia każda imprezę.

Muzyka Dobra zabawa z The Crede

Przez wiele lat wesela kojarzyły się z impreza przy muzyce biesiadnej i disco polo. Kiedy zaczynaliśmy grać jako The Crede chcieliśmy pokazać że na weselach można równie dobrze bawić się przy utworach takich gwiazd jak Cher, Tina Turner, Pointer Sisters, Whitney Houston, Perfect, Lady Pank, Lombard i wielu innych.

Entuzjastyczne przyjęcie piosenek które nie są zwykle serwowane za weselach utwierdziło nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.

Dzisiaj, kiedy muzyka disco polo przechodzi swoisty renesans, a radiowe listy przebojów nadają coraz to nowe popowe kawałki wciąż w repertuarze mamy się standardy z lat 80-tych, i 90-tych, ale trzymamy rękę na pulsie, tak, by móc zaskoczyć gości serwując na weselu, czy też innej imprezie, najnowsze hity.

Imprezy ...każda niepowtarzalna

Każda impreza to inne wyzwanie. W swoim dorobku mamy wesela, osiemnastki, bale andrzejkowe, studniówkowe, imprezy firmowe, szkolne, festyny...

Jednak wciaz jesteśmy otwarci na propozycje.Jeśli tylko potrzebujesz zespołu na swoje przyjęcie- zadzwoń, a na pewno się dogadamy ;)